تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

ایران0-3ایتالیا

   سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان ایتالیا با سرویس ایران را تحت فشار قرار دادند اما من این موضوع را عامل باخت نمی دانم.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رائول لوزانو در نشست خبری بعد شکست برابر ایتالیا افزود: نمی خواهم منکر شوم که بعد از دریافت بد، بازی خراب می شود اما نمی توان گفت که چون دریافت خوب نیست، اسپک هم نمی شود زد.
  وی با بیان اینکه ایتالیا مقابل ایران خوب بازی کرد، گفت: این تیم با سرویس ایران را تحت فشار قرار داد اما من این موضوع را عامل باخت نمی دانم چرا زمانی هم که دریافت خوب داشتیم، از اسپک بیشترین بهره را نبردیم.
  سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: بازیکنان ایران باید با هر نوع دریافت عکس العمل مناسب داشته باشند. ایتالیا توانست همواره خوب اسپک بزند و به همین دلیل هم پیروز شد. باید به ایتالیا بابت بازی خوب تبریک بگویم.
  لوزانو درباره مجتبی میرزاجانپور گفت: تا وقتی که پشت خط زن دوم خود را در اختیار نداریم و غفور مصدوم است، باید از میرزاجانپور استفاده کنیم. او در مسابقات انتخابی المپیک به عنوان دریافت کننده راندمان مناسبی نداشت به همین دلیل جای او را تغییر دادم. باید او این فرصت را در تمرین دوباره بدست بیاورد.
  لوزانو درباره بازی با آرژانتین گفت: علاوه بر اینکه تیم ولاسکو است تیم ملی کشورم هم هست. بازی با آرژانتین شرایط ویژه ای دارد. از سوی دیگر در المپیک هم اولین بازی ایران با آرژانتین است. بنابر این دیدار فردای ایران برابر آرژانتین به افتخار و احترام ولاسکو است.
  وی تاکید کرد: می دانم مردم ایران احترام خاصی نسبت به ولاسکو دارند به خاطر تمام چیزی که برای والیبال این کشور انجام داده است. من دچار احساس می شوم وقتی می بینم تماشاگران ایران چقدر به او احترام می گذارند. پیش گویی خاصی نمی توانم کنم.
  وی درباره راهکارهایش برای موفقیت ایران در المپیک گفت: من به عنوان سرمربی تیم ملی ایران تمام آن چه لازم باشد را برای موفقیت ایران در المپیک به کار می بندم. با وجود اینکه تیم ملی کشورم هم حریف ایران است اما آنچه در توان دارم می گذارم تا در المپیک و بازی با آرژانتین موفق باشیم.

   

  کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از شکست برابر ایتالیا گفت: هر چه در توان داشتیم ارائه دادیم اما ایتالیا خیلی کم اشتباه بود.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید معروف پس از شکست 3 بر صفر برابر ایتالیا اظهار کرد: در ست نخست شروع خوبی نداشتیم. بد بازی کردیم حریف هم سرویس خوب زد.
  وی تصریح کرد: در ست دوم حریف خوب بازی کرد. بازیکنان ایران هم تلاش خود را کردند. آن چه در توان داشتیم ارائه دادیم.
  کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: باید شکست را بپذیریم شاید در آینده شرایط بهتر شود، امروز توان تیم ایران همین بود. با توجه به بازی کم اشتباه ایتالیا طبیعی بود بازی را ببازیم.

   

  سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: دیدار سختی برابر ایران داشتیم و از نتیجه این مسابقه خیلی خوشحالم.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، جیان لورنزو بلیینی در نشست خبری بعد دیدار دو تیم ایران و ایتالیا افزود: بسیار از نتیجه بازی امروز خوشحالم. از نتیجه همه ست ها خوشحالم. ست سوم بسیار سخت بود. توانستیم خونسردی خود را حفظ کنیم. هر بار عقب افتادیم شکل تیمی خود را حفظ کردیم.
  وی با تاکید بر اینکه با نظر لوزانو موافق هستم که ایتالیا سرویس خوب زد، گفت: اما ایران هم خوب دریافت کرد. در حملات برابر بودیم. گاهی دریافت خوبی نداشتیم اما به نظرم توانستیم از عهده مشکلاتی که ایران ایجاد می کرد، برآییم و تمرکز خوب را حفظ کردیم.
  سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا افزود: در حملات گاهی عقل خود را به کار انداختیم. گاهی روی تور با توپ های بلند کار کردیم و گاهی هم از توپ های برگشتی استفاده کردیم.
  کاپیتان تیم والیبال ایتالیا نیز در نشست خبری گفت: قطعا برد راحتی را برابر ایران کسب نکردیم و از برد مقابل این همه تماشاگر خوشحال هستم.
  امانوئل بیرارلی افزود: فکر می کنم بازی آسانی نبود پیروزی 3 بر صفر در خانه حریف و مقابل این همه تماشاگر سخت بود. با سرویس های خوب توانستیم برنده شویم. سرویس های پرشی ایران هم خوب بود اما فکر می کنم در این زمینه خیلی بهتر کار کردیم.

   

  قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: ما از بازی تیم ملی والیبال ایتالیا تعجب کردیم و اصلا فکر نمی کردیم که در حضور هوادارانمان اینقدر خوب عمل کنند.

  شهرام محمودی در گفت و گو با ایسنا درباره شکست برابر ایتالیا گفت:‌ ما تلاش می‌کنیم بهتر از قبل باشیم و روزبه روز پیشرفت کنیم و بتوانیم در همه بازیها باٱمادگی کامل به مصاف حریفان خودمان برویم.

  محمودی ادامه داد: در این بازی‌ها من در پستم کسی را ندارم و به عبارتی تنها هستم چرا که امیر غفور مصدوم است. بازیکنی در لیست تیم ملی وجود ندارد که بتواند کمک کند.

  ملی‌پوش والیبال درباره تیم ملی ایتالیا نیز گفت: ایتالیا خیلی قدرتمندانه کار کرد و ما خیلی تعجب کردیم که در حضور هواداران ما خیلی راحت بازی کردو حتی اشتباهی هم نداشتند.

  او درباره دیدار برابر ٱرژانتین نیز گفت: بازی برابر ٱرژانتین به مانند دیگر بازی‌های ماست و فرقی نمی کند و اینگونه نیست که بگوییم این تیم ضعیف تر از تیم های دیگر است.

   

  سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: ما دومصدوم داریم که اگر آن هاکنارمان بودند شرایط تغییر می کرد در کل باید بگویم که ظرفیت فعلی تیم ملی ما همین است.

  به گزارش ایسنا،‌ محمد موسوی بعد از شکست تیم ملی والیبال ایران برابر ایتالیا گفت: تیم ایتالیا در این بازی فوق العاده بود و ما اصلا انتظار چنین بازی را از این تیم نداشتیم. بازیکن کوبایی که به این تیم اضافه شده است خیلی خوب کار می‌کند و در مواقعی که تیم با مشکل روبه رو می‌شود به خوبی همه چیز را به نفع تیم رقم می‌زند.

  موسوی ادامه داد: ایتالیا در سرویس ها خیلی خوب بود. به نظرم امروز ایتالیا ما رابرد و ما به این تیم نباختیم. همه می‌دانند که ما دو مصدوم داریم که شاید اگر همراه ما بودند شرایط متفاوت بود و می توانستیم بهتر عمل کنیم. ظرفیت قعلی تیم ما همین است چرا که بازی دیروز هم خیلی سنگین بود و همین موضع انرژی زیادی را از ما گرفت.

  سرعتی زن تیم ملی ایران گفت: ما امروز فقط شرمنده هواداران شدیم که به خوبی ما را حمایت کردند. امیدوارم در بازی های آینده بتوانیم به خوبی کار کنیم و این باخت را جبران کنیم.

   

  فیلم / تصاویری از رختکن تیم ملی قبل بازی با ایتالیا

   

  فیلم/ورود تیم های ایران وایتالیا به سالن

   

  فیلم/خلاصه بازی

   

  فیلم/مصاحبه با تماشاگران حین بازی

   

   

  ادامه دارد....

   


  این مطلب تا کنون 73 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 12 تير 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : ایتالیا ,بازی ,والیبال ,برابر ,خیلی ,کردیم ,والیبال ایران ,برابر ایتالیا ,والیبال ایتالیا ,نشست خبری ,فدراسیون والیبال، ,گزارش روابط عمومی ,عمو ,
  ایران0-3ایتالیا

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 2 مهر 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر